0 lidí
už ví, proč jsem skoncovala s lepkem

Příběh o tom, proč jsem přestala jíst lepek, ačkoli se lékařům dlouho nedařilo diagnostikovat mi celiakii.

Zbavila jsem se migrén, bolesti kloubů, zánětů močových cest i alergie. Zajímá vás, jak je to možné? To všechno vám vysvětlím v e-booku. Není tajemstvím, že s lepkem dnes souvisí minimálně 55 diagnóz.

Chcete se i VY zbavit nálepky hypochondr a začít si užívat život?


Aničko, přečetla jsem ebook jedním dechem. Píšeš opravdu poutavě - přehledně, logicky, uceleně, zároveň hezky od srdce a dovedeš krásně převést i odborné termíny do "lidštiny" - máš naprosto skvělý koktejl všeho, co je potřeba, abys zaujala ostatní. A je vidět, že chceš pomáhat druhým, aby nemuseli procházet tím, čím jsi si sama prošla - z tvého psaní sálá empatie a pochopení pro druhé.

O problematiku lepku jsem se sama začala zajímat v poslední době, kdy mi do života začaly přicházet různé signály o tom, že může být problémem. V posledních pár měsících, buď náhodně narazím na nějaký článek o lepku nebo mi přijdou na návštěvu přátelé, kteří jedí bez lepku ze zdravotních důvodů. Minulý měsíc mi napsala kamarádka, že její dceři byla diagnostikovaná lepková intolerance...

Věřím, že nám věci nepřicházejí do života náhodou. Život je moudrý a nastavuje nám zrcadlo v pravý čas. Teď už vím, proč jsem dostala příležitost přečíst si i tvůj ebook, kde je vše krásně a uceleně vysvětleno. Děkuji za sdílení. Moc ti fandím a budu nadšenou čtenářkou.

Šárka HoškováAutorka projektu Život v USA s lehkostí, www.sarkahoskova.cz


Již delší dobu vnímám, jak je všechno se vším v našem životě krásně propojené. Když se mi do rukou dostal tento e-book, říkala jsem si, že se ráda dozvím něco nového a navíc mám moc ráda lidské příběhy.

Jenže to, co jsem přečetla, předčilo veškerá má očekávání! Má mysl začala usilovně pracovat a hledat další a další souvislosti. Hodně lidí mohou trápit nepříjemné pocity související s trávením nebo chronická únava, malátnost atd. Ne vždy nám laboratorní vyšetření na zřejmý zdravotní problém, ale jsou to signály, že něco není v pořádku a nereagovat na ně znamená okrádat sám sebe o spokojený, šťastný a naplněný život. Zbytečně nás to limituje.

Díky tomuto e-booku možná vyřešíte i svůj dlouholetý problém, na který vám doktoři nedokázali odpovědět. Je pravda, že informací o lepku je docela dost, ale sotva najdete skutečného experta s odborným vzděláním, který má s tím osobní zkušenosti, umí je sepsat do velmi čtivého příběhu a dokonce vymýšlí vlastní recepty.

Pro mě osobně je tento e-book studnicí cenných zkušeností a informací, které mě nabádají zkoumat dál souvislosti mezi naší psychikou a psychosomatickými projevy. Jaká skupina lidí, jaký psychotyp je ohrožen problémem celiakie a intolerance k lepku, jaký stresový faktor může spustit tuto nemoc - to jsou otázky, které si v tuto chvílí pokládám. A o tom, jak tomu předejít právě píše autorka.

Žeňa PodlouckáPedagožka a lektorka systémové vektorové psychologie, www.zenapodloucka.cz