Jak to vypadá, když se vdává foodbloggerka?

Od rezervace termínu na matrice do svatby máme necelý měsíc. Už to by stačilo na vypečenou reality show. To bychom ale nebyli my, abychom si to nějak nezkomplikovali.

Zajímá vás, jak probíhají předsvatební přípravy, když se vdává foodblogerka? Když část svatebčanů dodržuje bezlepkovou dietu? A když nevěsta zažila cukrovou depresi a od té doby bojuje proti cukru?

Co na to řekne rodina a sousedi na vesnici? A kde nevěsta vezme svědka, když si tenhle cirkus neumí představit bez kamarádky, která momentálně pracuje na Novém Zélandu?

Když se vdává foodblogerka

To vše a mnohem více se postupně dozvíte v několikadílném seriálu Foodblogerka se vdává. Myslíte si, že stihneme sehnat prstýnky a zařídit fotografa?

Pište do komentářů všechno, co by vás zajímalo. A já slibuju, že na sebe prásknu všechno, co uznám za vhodné :).

Anna Křivánková

Miluji přirozeně bezlepkové dobroty, a tak pomáhám lidem, aby se cítili opravdu zdraví. Během 4 let s celiakí jsem vyměnila speciální bezlepkové potraviny za vaření z kvalitních primárních surovin. Rozhodla jsem se ukázat vám, jak můžete mít vy i celá vaše rodina spoustu energie díky chutné stravě. Více se o mně dočtete zde >>.

Komentáře

  Přidat komentář

  * Nezapomeňte na povinné pole.

  • Stáhněte si zdarma e-book: Proč jsem skoncovala s lepkem

   Před lety jsem bloudila v džungli diagnostiky celiakie. Ačkoli ji podle lékařů nemám, bezlepková dieta mě zbavila mnoha zdravotních problémů. Chcete vědět, proč nás lepek dokáže tak potrápit?

  • Nejnovější příspěvky

  • Rubriky