Rozhodli jste se přestat s lepkem a nevíte, jak na to?

Diagnostikovali vám celiakii a zhroutil se vám svět?

Máte obavy, že bez lepku budete trpět hlady? 

Nevíte, jak skloubit změnu jídelníčku a váš společenský život?

Slyšeli jste, že bezlepková dieta je drahá a že se po ní tloustne?

Vnímáte ji jako obrovskou komplikaci ve vašem životě?

To dobře znám! Začátek bezlepkové diety jsem dlouho odkládala, protože ve mně hlodala spousta obav.

Život bez lepku mi dává:

 • spoustu sil na realizaci různých projektů
 • kreativní energii na vymýšlení chutných receptů
 • pocit, že konečně opravdu žiji svůj život

Ještě před 3 roky:

 • jsem byla stále unavená
 • jsem se marně pokoušela zhubnout
 • mě tepavá bolest hlavy budila téměř každé ráno
 • jsem si připadala nemocná, ačkoli mi lékaři tvrdili opak

Během jednoho roku jsem zhubla 12 kg, zbavila se nálepky hypochondr a ušetřila za jídlo.

Moje začátky s bezlepkovou dietou byly krušné. Nakoupila jsem speciální bezlepkové směsi a myslela si, že jimi jen nahradím mouku. Jenže s blížícími se Vánocemi jsem začala propadat hluboké depresi.

Těsta se buď na všechno lepila, nebo naopak praskala. Upečené cukroví se v ústech okamžitě rozpadlo na prach, aby se z něj vzápětí po nasáknutí slinami vytvořila hmota, která potáhla zuby a nechala za sebou zvláštní povlak na jazyku. Moje zklamání neznalo mezí. 

Za tohle mám vyhazovat peníze? Vždyť se to pořádně ani nedá jíst, natož aby mi to chutnalo. Nemohla jsem se s tím smířit, tak jsem hledala jiné možnosti. A našla jsem je!

Rozhodla jsem se předat vám všechny svoje poznatky a zkušenosti s přirozeně bezlepkovým stravováním.

Už si nemusíte dělat těžkou hlavu z komplikovaného shánění speciálních bezlepkových potravin. Nemusíte zažívat zklamání z toho, že se pokrm nepovedl podle vašich představ. Zvládnete připravit přirozeně bezlepkové pokrmy, které budou chutnat vám i vaší rodině.

Všechny informace najdete hezky pohromadě v e-booku "Praktická příručka pro první 4 týdny života bez lepku".

Co v e-booku dozvíte?

 • Jak se můžete na nový život bez lepku připravit vy i vaše domácnost.
 • Kde seženete kvalitní potraviny za dobrou cenu.
 • Jak uvaříte tak, abyste u nedělního oběda nesklidili protáhlé obličeje, ale pochvalné úsměvy.
 • A mnoho dalšího...

Cena e-booku je 690 Kč.

 Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete si stáhnout krátkou ukázku z e-booku.


Zdá se vám to drahé?

Já jsem za první nákupy bezlepkových potravin, směsí na pečení a dalších surovin utratila několik tisíc. Strávila jsem desítky hodin hledáním receptů a jejich testováním v kuchyni. Při vaření jsem zažila mnoho nezdarů, po nichž jsem měla slzy na krajíčku a přemýšlela, že se vším seknu.

Vy už se nemusíte trápit, opakovat tytéž chyby a zažívat stejné zklamání jako já.

S Praktickou příručkou pro první 4 týdny života bez lepku nebudete mít pocit, že jste ztracení a na všechno sami. Osobně vás provedu celým procesem změny od úklidu domácnosti, přes nakupování a vaření až po organizaci rodinné oslavy.

Pojďme se společně podívat, co můžete získat.

ČAS

Nejdůležitější veličina v dnešním uspěchaném světě. Nemusíte znovu objevovat Ameriku. Ušetřený čas můžete využít třeba na přípravu dobré večeře pro ty, které máte rádi

INFORMACE

77 stran hodnotných informací, které v takto ucelené podobě jinde nenajdete.

RADY

Dostanete spoustu praktických rad do života bez lepku. Naučíte se chytře nakupovat i chutně vařit.

ZKUŠENOSTI

Osvědčené tipy, co kde seženete nebo moje oblíbené recepty.

PODPORU

Abyste na velkou životní změnu nebyli sami, získáte mou podporu.

DÁREK

K e-booku obdržíte 4 bonusy.

Mám pro vás PŘEKVAPENÍ. Společně s e-bookem ode mě dostanete ještě 4 BONUSY ZDARMA.

Pracovní sešit v hodnotě 119 Kč

Úkoly v pracovním sešitě vám usnadní převedení teoretických znalostí do praxe.

Kapesní receptář v hodnotě 330 Kč

S kapesním receptářem se naučíte několik jednoduchých hitů mojí kuchyně. Najdete v něm tipy na chutné pečivo, na podzimní večeři, ale i na rodinnou oslavu.

Doživotní aktualizace v nevyčíslitelné hodnotě

Žijeme v dynamické době, kdy se věci rychle mění. V případě, že udělám změny v e-booku nebo bonusových materiálech, budete si moci ihned stáhnout novou verzi.

VIP členství v uzavřené skupině na Facebooku

Podle mě nejhodnotnější bonus, jehož cena se nedá vyčíslit.

Rozhodneme-li se udělat zásadní změnu, je důležitá podpora stejně naladěných lidí.

Abyste se měli o koho opřít, je tu pro vás uzavřená diskuzní skupina na Facebooku. Můžete v ní sdílet všechny své úspěchy i trable.

Co o e-booku napsaly ženy, které už ho četly?

Vím, co se mnou dělá lepek a že bych se s ním měla rozloučit. Ale i když jinak se stravuji zdravě, tak čerstvým rohlíkům prostě neodolám. Jenže i když jsem se už několikrát snažila držet bezlepkovou dietu, nevydržela jsem. Tak jsem si přečetla Tvůj e-book a teda Aničko, to je pecka! Není to žádná suchá příručka, jak by možná někdo očekával, ale pěkně šťavnatý průvodce bezlepkovým světem. Dá se shrnout jediným slovem - praxe. Od důvodů přes návody až k receptům je okamžitě použitelný pro kohokoli. Zbavil mě všech ALE a vyloženě se těším na svůj první bezlepkový měsíc! Vím totiž, že tentokrát to - díky Tobě - zvládnu!

Klaudie Fachinellipropagátorka přirozeného otěhotnění, www.cestykditeti.cz

Tato příručka pro mne má neocenitelnou hodnotu. Je doslova darem z nebes. O vyloučení lepku ze své stravy přemýšlím již delší dobu. Setkávám se se stále větším počtem lidí, kteří to udělali a vidím, jak jim to celkově prospělo. Pomalu jsem se odhodlávala k tomuto kroku také, ale ta představa mne z praktických důvodů děsila. Hlavou se mi hodilo: "Co bych jedla? A jaké potraviny? Kde se dají koupit? Co a jak budu vařit?" Na všechny tyto otázky jsem našla odpovědi v tomto ebooku a jeho bonusech. Poskytují skvělý, srozumitelný a hlavně proveditelný návod na to, jak během 4 týdnů zvládnout v  klidu a s lehkostí přechod na bezlepkovou stravu. Velmi oceňuji schopnost lehce vysvětlit, co, jak a proč na své cestě budu potřebovat. Ebook je plný konkrétních tipů, kde nakupovat, které věci už má Anička sama na sobě vyzkoušené a osvědčily se. Ušetří vám spoustu času a pokusů. Za opravdu neocenitelnou pomoc a vychytávku považuji množství nápadů na pestrá jídla, se kterými vám bezlepková dieta vůbec nebude připadat nudná a chudá. Zároveň v něm najdete i informace o tom, na co si dát pozor a kde se lepek může vyskytovat, ačkoliv byste ho tam nečekali. Ebook doporučuji všem, kteří se chystají, ať už z prokázaných zdravotních důvodů nebo experimentálně, stravovat bezlepkově. Ale nejen jim, bude neocenitelnou pomůckou pro všechny celiaky, kteří se stále sžívají se svojí diagnozou a tápou v tom, jak si, i se svým omezením, vytvořit pestrý a hlavně chutný jídelníček a čeho se vyvarovat.

Šárka Hoškováautorka projektu Život s lehkostí nejen v USA, www.sarkahoskova.cz

Konečně je na světě kniha, která nedělá z bezlepkové diety strašáka, ale naopak výzvu. Výzvu zapracovat sám na sobě, změnit svoje návyky a zlepšit tak své zdraví. Že netrpíte celiakií? To vůbec nevadí. Přemíra lepku nesvědčí nikomu. Důvody proč přestat s lepkem se dočtete v příručce. Dále zde najdete konkrétní praktické informace jak se za 4 týdny zorientovat v bezlepkovém světě a přitom z toho nebýt frustrován. Zjistíte co a kde nakupovat a jak suroviny upravovat. Velmi se mi líbily tipy na bezlepkové oslavy a pikniky. Ty vyzkouším v nejbližší době. A hned poté mám v plánu vyzkoušet bezlepkové stravování v praxi sama na sobě. Díky příručce a všem jejím bonusům to určitě zvládnu!

Marcela Krejčířováporadce pro výživu, www.marcelakrejcirova.cz

Tuto praktickou příručku mohu doporučit všem, kdo jsou začátečníky v tom, že by se chtěli, nebo musí stravovat bez lepku. Najdete zde postup, jak na to, a ušetří vám to spoustu tápání na začátku. Strava moje a mých dětí se už skládá převážně z obilovin, luštěnin, a zeleniny, bez mléčných výrobků, a i tak jsem našla v e-booku zajímavé tipy. Již delší dobu plánuju lepek vynechat a pozorovat, co to se mnou a s dětmi udělá, a tento e-book mě k tomu opět nakopl.

Stanislava Papoušková www.stanislavapapouskova.cz

Jsem nadšená, že se mi tento skvělý eBook dostal do rukou! Syn ze zdravotních důvodů dodržuje bezlepkovou dietu. Shromažďováním informací a receptů jsem strávila spoustu času. Tento eBook je báječný průvodce pro všechny kdo s bezlepkovou dietou začínají. Poskytuje opravdu veškeré potřebné informace. Je čtivý a doplněn grafikou, která lahodí oku 🙂 Ocenila jsem nabídku autorky v podobě hodnotných bonusů. Osobně jej považuji za velmi zdařilý a všem, kdo o toto téma mají zájem DOPORUČUJI!

Renata Pekařovápodnikatelka, lektorka kurzů šití, autorka eBooku; www.renatapekarova.cz

Milá Aničko, moc Ti děkuju za parádní příručku. Obohatila jsi mi život. Nejen čirokem, který jsem si oblíbila v kaši ke snídani. Ukázala jsi mi, že je možné lepek hravě vyřadit a zároveň nemuset plenit regály z bezlepkovými prefabrikáty. Nemám celiakii, ale i tak cítím, že mi změna jídelníčku, kterou jsi mi pomohla nastartovat, jde k duhu. A můj vyfukujícíse okrasný tukový prstenec kolem pasu ti mává a děkuje za odlehčení! Tuto příručku doporučuji jednak lidem, kteří potřebují/chtějí vyřadit zcela, tak i těm, jako jsem já, kteří chtějí lepek ve stravě omezit a hledají osvědčené rady a tipy, jak a kde na to.

Tereza Kramerováprůvodkyně krajinou mysli www.terezakramerova.cz

Stále váháte, zda si e-book koupit? Nemusíte.

Pokud po přečtení e-booku "Praktická příručka pro první 4 týdny života bez lepku" zjistíte, že nenaplnil vaše očekávání, napište mi. Do 30 dní od zakoupení vám bez zbytečných dotazů vrátím celou zaplacenou částku.

Potřebujete vědět víc? Nebojte se ozvat.

Můžete mi napsat e-mail na adresu chmelarova.anna@gmail.com.