Cítíte se unavení, na pokraji sil nebo nemocní?

Povím Vám pravdu. Není to normální. Ačkoli Vaši přátelé, rodina nebo lékař Vás možná přesvědčují o opaku. Říkají, že ve Vašem věku už to lepší nebude? Nebo že si na nemoc musíte zvyknout a brát léky? A jak dlouho? Doživotně. 

Nezní Vám to jako rozsudek? Jak je možné, že někdo rozhoduje o Vašem životě?

Dostali jsme dar života. Naše planeta byla vytvořena jako komplexní. Je na ní všechno, co k životu potřebujeme. Všechny prostředky k uzdravení jsou volně dostupné v přírodě. Stačí si je jen vzít a použít. Odevzdáme-li však místo toho svoji moc do rukou někoho jiného, budeme už napořád ne-mocní. Převezmeme-li za sebe zodpovědnost, dostaneme moc. Bude nám dán dar se uzdravit.

Nenechte se manipulovat WHO, lékaři, léky a "otravinami" převlečenými za potraviny. Udržujte svoje tělo v harmonii a budete oplývat energií a zdravím.

Pomůže vám e-book zdarma

Zelená lékárna

Chcete vzít svoje zdraví do vlastních rukou?

Poradím Vám, jak na to.

Všechny syntetické léky mají nežádoucí vedlejší účinky. Ačkoli jsou před udělením povolení k prodeji dlouhá léta testovány. Je zajímavé, že nelze uměle vyrobit lék bez vedlejších účinků.

Stejné látky můžeme najít v rostlinách. Jsou v nich ale obsaženy v komplexní podobě společně s dalšími látkami. Působí tak ve společné synergii a bez nežádoucích účinků.

Mně, mojí rodině a přátelům se osvědčila šťáva z mladého ječmen a sladkovodní řasa chlorella. Mladý ječmen ani chlorella neléčí. Umí jen harmonizovat naše tělo. Vracejí ho do takového stavu, aby obnovilo samouzdravující procesy. Aby si dokázalo pomoci samo.

Co Vám pomůže uzdravit se jednou provždy?

Mladý ječmen a chlorella

Zelené potraviny pomáhají našemu tělu vrátit se do pohody díky 5 společným vlastnostem. Jsou zelené, zásadotvorné, antioxidační, komplexní a jednoduché. Šťáva vylisovaná z mladého ječmene je plná živých enzymů, chlorella nás sytí a čistí.

Dlouhou dobu jsem intuitivně hledala zelené potraviny, protože jsem věděla, že mi pomohou. Když jsem si ale koupila prášek z mladého ječmene v lékárně, kýžený efekt se nedostavil. Dnes už vím, že špatně pěstované, zpracované nebo skladované zelené potraviny nepomáhají. Naopak našemu tělu mohou ublížit.

Vyznat se na českém trhu není jednoduché. Dodavatelů zelených potravin je mnoho. Ještě před pár měsíci jsem absolutně netušila, jak si správně vybrat. Jediný rozdíl, který jsem viděla byl v ceně a velikosti balení.

Dnes už vím, jak hodnotit kvalitu zelených potravin. Proto jsem se rozhodla napsat e-book "Zelená lékárna". Dozvíte se v něm, co jsou zelené potraviny a kde se vzaly. Dočtete se, proč fungují a naučíte se vybrat si ty kvalitní. E-book si nyní můžete stáhnout zdarma.

Chcete se vyznat v zelených potravinách?

Stáhněte si zdarma e-book Zelená lékárna.

0 lidí
se dozvědělo víc o zelených potravinách

Co říkají o e-booku jeho čtenáři?


Zelenou lékárnu jsem přečetla jedním dechem. Je napsána velmi čtivě, poutavě a srozumitelně. Autorka v ní kromě odborných informací uvádí i řadu osobních poznatků a zkušeností, díky kterým celý text získává na zajímavosti. Velmi mě zaujaly např. další možnosti využití zelených potravin kromě běžné konzumace.

Po přečtení tohoto e-booku už vím, jak si vybrat kvalitní zelené potraviny. Ale přesto se ráda o jejich užívání a dávkování poradím s Aničkou.

Marcela Krejčířováporadce pro výživu


Zelené potraviny mám ve svém životě čtyři roky. Připomněla jsem si, kolik nemocí jsem díky zeleným potravinám vyřešila, kolik se jich do života mého a mé rodiny nevrátilo.

Aničko, moc hezky píšeš, moc hezky se tvé články čtou, tvůj styl psaní mám moc ráda. Všechny informace na sebe krásně navazují.

Leona Kysilkováexpertka na vaření a zdravý životní styl, http://leonakysilkova.cz/


Zelená lékárna je skvělým povídáním o tom, jak dobře a pečlivě vybrané zelené potraviny mohou být velmi prospěšné vašemu zdraví, a to nejen jako prevence, ale i jako podpora při léčbě různých onemocnění. Autorka poutavě popisuje, jak je máte vybírat a hlavně, čím vám mohou prospět.

Ebook jsem četla jedním dechem a mohu ho vřele doporučit všem, kteří hledají kvalitní informace, jak by mohli vylepšit svůj celkový zdravotní stav.

Šárka Hoškováautorka projektu Život v USA s lehkostí, http://sarkahoskova.cz/


Aničko, jsem nadšená! Právě jsem jedním dechem dočetla tvůj text o zelených potravinách a je skvělý! Četl se skoro sám, jak jednotlivé věty na sebe navazovaly a posouvaly mě jako tu zmiňovanou Alenku pohádkovým světem :-).

Sama mám se zelenáčky taky skvělou zkušenost. Především s doplněním energie, postupném hubnutí nánosů přebytečných tuků, zlepšení zažívání a vyprazdňování, rychlejší hojení aftů atd. Takže jsme si při čtení "poklepala pomyslně na rameno", jak jsem šikovná, že už o tomhle zázraku nejen vím, ale hlavně je mým zvykem si je i několikrát denně dát :-).

Anna Černálektorka jógy smíchu, propagátorka vědomého života, ženství a mateřství, http://www.anna-cerna.cz/